Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: Precision
he: דיוק
