Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: Precision
hi: सूक्ष्मता
