Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Custom
hu: Egyéni

en: Amount
hu: Összeg

en: Payment
hu: Fizetés

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Thousands separator
hu: Ezres elválasztó

en: Decimal separator
hu: Tizedes jegy elválasztója

en: Precision
hu: Pontosság

en: Checkboxes/Radios
hu: Jelölőnégyzetek/választógombok

en: Payment mode
hu: Fizetési mód
