Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Custom
id: Tersuai

en: Amount
id: Jumlah

en: Payment
id: Pembayaran

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: Precision
id: Ketelitian
