Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Amount
is: Upphæð

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Thousands separator
is: Þúsundaskil
