Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato

en: Amount
it: Importo

en: Payment
it: Pagamento

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: Thousands separator
it: Separatore delle migliaia

en: Precision
it: Precisione
