Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Suffix
ms: Akhiran

en: Description
ms: Huraian

en: Name
ms: Nama

en: Custom
ms: Tersuai

en: Select list
ms: Pilihkan senarai

en: Precision
ms: Ketepatan
