Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payment
nl: Betaling

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Precision
nl: Precisie

en: Enter description…
nl: Vul beschrijving in…

en: Enter name…
nl: Vul naam in…
