Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Custom
pt: Personalizado

en: Amount
pt: Quantia

en: Payment
pt: Pagamento

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Thousands separator
pt: Separador de milhares

en: Precision
pt: Precisão

en: No items available.
pt: Nenhum item disponível.

en: Checkboxes/Radios
pt: Caixas de selecção/Rádios
