Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Amount
ro: Suma

en: Payment
ro: Plată

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Thousands separator
ro: Separatorul de sute

en: Precision
ro: Precizie
