Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்
