Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Precision
th: ความละเอียด
