Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
