Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Custom
am: ብጁ

en: Precision
am: ትክክልነት
