Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Custom
ar: مخصّص

en: Amount
ar: المبلغ

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Precision
ar: الدقة
