Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Select list
bs: Select lista

en: Thousands separator
bs: Separator za hiljade

en: Precision
bs: Preciznost
