Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Custom
da: Tilpasset

en: Amount
da: Beløb

en: Payment
da: Betaling

en: Select list
da: Valgliste

en: Thousands separator
da: Tusindadskiller

en: Decimal separator
da: Decimaladskiller

en: Precision
da: Præcision
