Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Precision
el: Ακρίβεια
