Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Custom
eo: Propra

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Precision
eo: Precizo
