Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Custom
es: Personalizado

en: Amount
es: Cantidad

en: Payment
es: Pago

en: Select list
es: Lista de selección

en: Thousands separator
es: Separador de los miles

en: Precision
es: Precisión
