Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment
fi: Maksu

en: Select list
fi: Valintalista

en: Thousands separator
fi: Tuhaterotin

en: Precision
fi: Tarkkuus
