Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: Amount
ja: 量

en: Payment
ja: 決済

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Thousands separator
ja: 桁区切り

en: Precision
ja: 精度
