Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់
