Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
