Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Amount
oc: Montant

en: Payment
oc: Pagament

en: Select list
oc: Lista de seleccion
