Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Custom
fa: سفارشی

en: Select list
fa: سجل انتخاب

en: Precision
fa: دقت
