Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment
sk: Platba

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Thousands separator
sk: Oddeľovač tisíciek

en: Precision
sk: Presnosť
