Webform payment element (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Precision
sl: Natančnost
