Webform Product (3.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Price
sr: Цена

en: Store
sr: Продавница

en: Total price
sr: Укупна цена

en: Order type
sr: Врста поруџбине
