Webform Product (3.1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Price
uk: Ціна

en: Store
uk: Магазин

en: Commerce
uk: Комерція

en: Payment status
uk: Стан оплати

en: Webform
uk: Вебформа

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: About
uk: Про модуль

en: Total price
uk: Загальна вартість

en: Webform Product
uk: Продукт Webform

en: Order type
uk: Тип замовлення

en: Payment method:
uk: Спосіб оплати:

en: Checkout step
uk: Крок оформлення

en: Order item type
uk: Тип позиції замовлення

en: If checked, posted submissions will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, опубліковані надсилання відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: Use [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] to get plain text values.
uk: Використовуйте [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw], щоб отримати значення у форматі простого тексту.
