Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Active
fr: Actif

en: Downloads
fr: Téléchargements

en: Basic
fr: Basique

en: Expire
fr: Date d'expiration

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Hash
fr: Hachage

en: Webform Submission
fr: Soumission de formulaire webform

en: Development settings
fr: Paramètres de développement

en: Debugging is enabled
fr: Le débogage est activé
