Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: File
pt: Arquivo

en: Active
pt: Ativo

en: Basic
pt: Básico

en: Enable debugging
pt: Ativar depuração (debugging)

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Webform Submission
pt: Submissão do webform

en: Development settings
pt: Configurações de desenvolvimento
