Webform Publish (1.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Webform
lt: Web forma
