Webform QR Code Element (1.1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Bold
kn: ಬೋಲ್ಡ್‍

en: Underlined
kn: ಅಡಿಗೆರೆ ಎಳೆಯಲಾದ

en: Italic
kn: ಇಟಾಲಿಕ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
