Webform QR Code Element (1.2.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: optional
ca: opcional

en: Size
ca: Mida

en: Image settings
ca: Paràmetres de configuració de les imatges

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Page
ca: Pàgina

en: Webform
ca: Formulari web

en: Examples
ca: Exemples

en: Bold
ca: Negreta

en: Underlined
ca: Subratllat

en: Italic
ca: Cursiva

en: About
ca: Detalls

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.
