Webform QR Code Element (1.2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: optional
cs: volitelné

en: Size
cs: Velikost

en: Image settings
cs: Nastavení obrázků

en: Page
cs: Stránka

en: Examples
cs: Příklady

en: Bold
cs: Tučné

en: Underlined
cs: Podtržené

en: Italic
cs: Kurzíva

en: About
cs: Popis

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.
