Webform QR Code Element (1.2.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Size
cy: Maint

en: Image settings
cy: Gosodiadau delwedd

en: Text
cy: Testun

en: Page
cy: Tudalen

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Underlined
cy: Wedi ei danlinellu
