Webform QR Code Element (1.2.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: optional
es: opcional

en: Size
es: Tamaño

en: Image settings
es: Configuración de imagen

en: Font
es: Fuente

en: Text
es: Texto

en: Page
es: Página

en: Examples
es: Ejemplos

en: Bold
es: Negrita

en: Underlined
es: Subrayado

en: Italic
es: Cursiva

en: About
es: Acerca de

en: X position
es: Posición X

en: Y position
es: Posición Y

en: This field supports tokens.
es: Este campo admite tokens.
