Webform QR Code Element (1.2.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: optional
et: valikuline

en: Size
et: Suurus

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: Font
et: Kirjastiil

en: Text
et: Tekst

en: Page
et: Lehekülg

en: Webform
et: Veebivorm

en: Examples
et: Näited

en: Bold
et: Rasvane

en: Underlined
et: Allajoonitud

en: Italic
et: Kursiiv

en: About
et: Programmist

en: PDF document
et: PDF dokument

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.
