Webform QR Code Element (1.2.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: optional
eu: aukerakoa

en: Size
eu: Tamaina

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Text
eu: Testua

en: Page
eu: Orria

en: Examples
eu: Adibideak

en: Bold
eu: Lodia

en: Underlined
eu: Azpimarratuta

en: Italic
eu: Etzana

en: About
eu: (r)i buruz

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
