Webform QR Code Element (1.2.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: optional
fr: facultatif

en: Size
fr: Taille

en: Image settings
fr: Paramètres d'image

en: Font
fr: Police

en: Text
fr: Texte

en: Examples
fr: Exemples

en: Bold
fr: Gras

en: Underlined
fr: Souligné

en: Italic
fr: Italique

en: About
fr: À propos

en: This field supports tokens.
fr: Ce champ prend en charge les jetons (tokens).

en: Computed Elements
fr: Élements calculés
