Webform QR Code Element (1.2.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: optional
hr: opcionalno

en: Size
hr: Veličina

en: Image settings
hr: Postavke slike

en: Text
hr: Tekst

en: Page
hr: Stranica

en: Underlined
hr: Podvučeno

en: About
hr: Opis
