Webform QR Code Element (1.2.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: optional
hu: nem kötelező

en: Size
hu: Méret

en: Image settings
hu: Képek beállításai

en: Font
hu: Betűtípus

en: Text
hu: Szöveg

en: Page
hu: Oldal

en: Webform
hu: Űrlap

en: Examples
hu: Példák

en: Bold
hu: Vastag

en: Underlined
hu: Aláhúzott

en: Italic
hu: Dőlt

en: About
hu: Leírás

en: This field supports tokens.
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket.
