Webform QR Code Element (1.2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Size
jv: Ukuran

en: Text
jv: Teks

en: Page
jv: Kācā

en: Examples
jv: Contoné

en: Underlined
jv: Garis ngisor

en: About
jv: Ngenani
