Webform QR Code Element (1.2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Underlined
km: គូស​បន្ទាត់​​ពីក្រោម

en: About
km: អំពី
