Webform QR Code Element (1.2.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: optional
lt: pasirinktinis

en: Size
lt: Dydis

en: Font
lt: Šriftas

en: Text
lt: Tekstas

en: Page
lt: Puslapis

en: Webform
lt: Web forma

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Underlined
lt: Pabrauktas

en: Italic
lt: Pasviręs

en: About
lt: Apie

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Computed Elements
lt: Skaičiuojami elementai
