Webform QR Code Element (1.2.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: Image settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Font
lv: Fonts

en: Text
lv: Teksts

en: Page
lv: Lapa

en: Webform
lv: Webforma

en: Examples
lv: Piemēri

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Underlined
lv: Pasvītrots

en: Italic
lv: Kursīvs

en: About
lv: Par

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
