Webform QR Code Element (1.2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Font
mn: Фонт

en: Text
mn: Текст

en: Page
mn: Хуудас

en: Underlined
mn: Догуур зураастай
