Webform QR Code Element (1.2.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Font
my: စာလုံး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Bold
my: ထူရန်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: About
my: အကြောင်း
