Webform QR Code Element (1.2.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: optional
nl: optioneel

en: Size
nl: Grootte

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Font
nl: Lettertype

en: Text
nl: Tekst

en: Page
nl: Pagina

en: Webform
nl: Formulier

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Bold
nl: Vet

en: Underlined
nl: Onderstreept

en: Italic
nl: Cursief

en: About
nl: Over

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.
